Вход / Регистрирай се

Радо Стойчев тренира наравно с волейболистите ни (ГАЛЕРИЯ)

Радо Стойчев тренира наравно с волейболистите ни (ГАЛЕРИЯ)

Селекционерът на мъжкия ни национален отбор по волейбол Радостин Стойчев се включи наравно с момчетата във вечерната тренировка. Треньорът лично водеше загрявката, включи се в беговите упражнения, а след това и в играта с топка.

15 волейболисти участваха в заниманието в тренировъчната зала на „Арена Армеец“ тази вечер. Матей Казийски, Андрей Жеков, Николай Николов и Боян Йорданов обаче ги нямаше. Четиримата са били освободени от тренировката, която са заменили с упражнения под ръководството на кондиционния треньор Енцио Брамард в хотела.

И през утрешния ден националите ще имат две занимания – сутринта - фитнес, привечер - волейбол, като това е част от подготовката им за предстоящите от 25 до 27-ми мачове от световната лига във Франкфурт, съответно срещу Аржентина, Португалия и Германия.


СНИМКИ: ИВАН БЪЧВАРОВ, SPORTAL.BG

ГАЛЕРИЯ от трениравката на националите ТУК!!!

Следвай ни:

Още от Волейбол

Виж всички