Колкото и да е невероятно: България има шанс да продължи напред на Мондиал 2011!

Колкото и да е невероятно да звучи, но волейболистите от националния отбор на България все още имат шанс да продължат напред и да се борят за призово класиране на световното първенство за младежи в Бразилия.
Възпитаниците на Николай Желязков записаха две загуби в първите се два мача в Група А. В първия мач Николай Пенчев и компания паднаха от САЩ с 0:3, а във втория, който се игра късно снощи изпуснаха 2 мач-бола при 2:0 и 24:22 в третата част и в крайна сметка загубиха от Япония с 2:3.
Въпреки това България все още има минимален шанс да спечели едно от двете първи места в Група А и де продължи напред.
За да остане в борбата за медалите, отборът на Николай Желязков трябва да победи домакините и световни шампиони от Бразилия тази нощ с 3:0 гейма. Преди това обаче и Япония трябва да победи САЩ също с 3:0 гейма.
ФОТОГАЛЕРИЯ от мача ЯПОНИЯ - БЪЛГАРИЯ 3:2 - ТУК!!!
ГЛЕДАЙТЕ мача САЩ - ЯПОНИЯ онлайн ТУК!!!
ГЛЕДАЙТЕ мача БЪЛГАРИЯ - БРАЗИЛИЯ - ТУК!!!