Вход / Регистрирай се

Септември (София) ще играе с Ботев (Ихтиман)

Септември (София) ще играе с Ботев (Ихтиман)

Септември (София) ще проведе приятелска среща с Ботев (Ихтиман). Контролата е насрочена за 1 февруари, неделя от 12:00 часа в Герман. Според първоначалната програма, утре дубъла на столичани трябваше да премери сили със същия съперник. От Септември обаче са преценили, че първия отбор се нуждае от още един спаринг.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички