Вход / Регистрирай се

В Ботев се похвалиха с инвестиция в бъдещето

В Ботев се похвалиха с инвестиция в бъдещето

Ботев (Пловдив) публикува изявление относно възраждането на детско-юношеската школа и инвестициите във Футболен комплекс „Никола Щерев – Старика“. Информацията бе публикувана на страницата на клуба във Facebook, като изявлението бе в приповдигнат тон, загатващ, че “канарчетата” се завръщат към незаобиколимите ценности с марката на вековния отбор от “града под тепетата”.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички