Вход / Регистрирай се

Гледай на живо

Мондиал 2026: Южна Африка - Канада

Още двама напуснаха Марек

Още двама напуснаха Марек

Марек се раздели с още двама футболисти. Теодор Иванов и Ибрахима Берете напускат клуба по взаимно съгласие.

Теодор Иванов изигра 28 мача за отбора, като вкара и един гол. Ибрахима Берете пък записа 6 срещи с екипа на Марек. Той беше привлечен през лятото от Монтана.

През миналата седмица дупничани се разделиха с Никола Борисов, след само два дни престой в Марек. Той вече подписа с отбора на Севлиево.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички