Зверев лесно преодоля литовец в Рим

Германецът Александър Зверев продължава защитата на титлата си на турнира в Рим на клей от сериите "Мастърс" с награден фонд повече от 8 милиона евро, като се наложи над скромния литовец Вилиус Гаубас с 6:4, 6:0 за час и 25 минути на корта. В следващия кръг световният номер 2 ще има много по-сериозно изпитание срещу французина Артюр Фис, който по-рано през деня отстрани първата ракета на Гърция Стефанос Циципас.

Друг французин - Корентен Муте, поднесе изненадата на деня, като елиминира датчанина Холгер Руне в маратонски мач - 7:5, 5:7, 7:6 (4). Той ще срещне в следващия етап британеца Джак Дрейпър, който надигра Вит Коприва с 6:4, 6:3.

Представителят на домакините Лоренцо Музети също се класира за четвъртия кръг на силни турнир, като се наложи над американеца Брендън Накашима с 6:4, 6:3.

Към осминафиналите продължи и играещият под неутрален флаг руснак Карен Хачанов, който победи лесно Франческо Пасаро с 6:3, 6:0, а италианецът бе отстранил в предишната фаза Григор Димитров.

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.
5 Коментара
avatar
Kiska17
.16/5/2025
🥰 Искаш ли да си намериш жена за една нощ? Влез в --> 17X.FUN
Харесай
Отговори (0)
avatar
Minstarra
.11/5/2025
Искаш ли да си намериш жена за една нощ? Влез в -- Hot4.eu
Харесай
Отговори (0)

Още от Тенис

Виж всички