Вицепрезидентът на Българската федерация по борба Кирил Вътев беше гост в "Неформално с Георги Петков".
Бизнесменът и доскорошен министър на земеделието коментира ситуацията в борбата, като засегна всички горещи акценти от разразилата се буря в един от най-успешните ни спортове в историята.
Вътев призова за търпение спрямо президента на федерацията Станка Златева, като поиска от обществеността 100 дни, в които тя "да се научи да бъде президент".
"В момента е в ролята на треньор, все още. Необходим ѝ е преходен период, за да осъзнае новите си функции. Никой не се е родил научен. Нека проявим търпение", заяви Вътев.
Чуйте какво още каза бившият селекционер на представителния отбор за кадети в първата част от гостуването си в предаването: