Вход / Регистрирай се

Хандбалният Осъм подари бронзов медал от купата на България на Община Ловеч

Хандбалният Осъм подари бронзов медал от купата на България на Община Ловеч

Хандбалният Осъм подари бронзов медал от купата на България на Община Ловеч. Кметът Страцимир Петков посрещна състезатели и ръководството на клуба в сградата на общинската администрация, където лично ги поздрави за успеха.

Осъм спечели бронзовите медали за купата след успех над Добруджа с 34:28 в малкия финал.

"Ловеч се гордее със спортните постижения както на хандбала, така и на всички останали спортни клубове. Подкрепата към спорта е наш приоритет – Община Ловеч продължава активно да работи за подобряване на условията, осигуряване на по-стабилно финансиране и дългосрочно развитие на спортната инфраструктура в града", каза кметът Петков.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от Други спортове

Виж всички