Бенфика иска съотборник на Кирил Десподов

Бенфика иска съотборник на Кирил Десподов

Миналото лято ПАОК отхвърли оферта на Бенфика за съотборника на Кирил Десподов в ПАОК - Йоанис Константелиас. Предложението на португалците тогава беше 20 милиона евро, но Иван Савидис го отхвърли. На днешните си страници вестник "O Jogo" твърди, че "орлите" ще подновят интереса си към гръцкия национал.

Трубин се завърна в Бенфика със съжаление: "Исках да помогна на терена"
Трубин се завърна в Бенфика със съжаление: "Исках да помогна на терена"

По-конкретно, отбелязва се, че Бенфика иска да реконструира състава си и да го подсили значително. В тази връзка се твърди, че португалците отново следят Константелиас с цел евентуален трансфер. Изглежда, че това се дължи и на факта, че ПАОК все още не му е предложил нов договор. Също така се подчертава, че роля в плановете на Бенфика играе и добрата му съвместна игра с Вангелис Павлидис в националния отбор на Гърция. Накрая се споменава, че евентуалните преговори биха могли да започнат от 17 милиона евро.

Следвай ни:

Снимки: Gettyimages

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.

Още от Футбол свят

Виж всички