Вход / Регистрирай се

България научи съперниците си за Европейското отборно по бадминтон за юноши

България научи съперниците си за Европейското отборно по бадминтон за юноши

Националният тим на България ще играе със съставите на Полша, Латвия и Словакия на Европейското отборно първенство по бадминтон за юноши и девойки до 19 години, което ще се проведе в Ибиса (Испания) от 26 до 30 ноември.

Първите осем поставени отбора са Франция, Дания, Украйна, Полша, Чехия, Турция, Германия и Испания.

Отборната надпревара включва осем групи, а победителите от всяка от тях продължават на четвъртфиналите.

България е в група 3 с Полша, Латвия и Словакия.

Индивидуалното Европейско първенство по бадминтон за юноши и девойки ще се състои от 30 ноември до 5 декември в Ибиса.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от Други спортове

Виж всички