Захари Сираков: Равенството е справедливо

Наставникът на Лудогорец II Захари Сираков говори пред Sportal.bg след равенството на своя тим с ЦСКА - София II. Двата тима не се победиха и завършиха 1:1.

ЦСКА - София и Лудогорец не успяха да се победят в дербито на дублиращите отбори

“Доволен съм. Първото полувреме беше много добро за нас, създадохме три чисти положения за гол. Изненадващо е, че второто полувреме не влязохме добре, допуснахме гол и положения. Радващо е, че стигнахме до равенство, но не се задоволяваме с това. Дойдохме за победа, но равенството е справедливо.

Ние и с Пирин, и с Монтана мога да кажа, че надиграхме и бяхме по-добрият отбор. Като желание, раздаване на терена и футбол, сме доволни. Имаме много млади състезатели и срещу по-добри противници допускаме грешка. Това може да го отдадем на растежа на младите”, заяви Сираков.