Великов: Плановете ни заминаха на кино, с Локомотив (Пловдив) имахме късмет, но днес - не

Наставникът на Хебър Веселин Великов обяви, че всички планове на треньорския щаб са заминали "на кино" след ранния червен картон и дузпа в полза на Септември в мача на двата отбора от 9-ия кръг на efbet Лига, който се игра в Пловдив. Софиянци спечелиха срещата с 2:1, а след нея треньорът на "гробарите" бе лаконичен:

"Да объркаха се плановете. В последната минута на полувремето се върнахме в мача, тъй като отбелязахме изравнителен гол с 10 човека. С едно положение през второто ни вкараха гол. За съжаление всички планове преди мача заминаха на кино с дузпата и червения картон.

Това е голям късмет. С Локо Пд имахме ние късмет, но днес - не. Нашето ръководство прави всичко възможно да играем с Ботев (Враца) вкъщи, но всичко е на кантар. Ако не, ще играем след паузата", каза Великов относно това кога неговият тим отново ще домакинства в Пазарджик.