Гледайте на живо всички мачове и голове в Шампионската лига тук!

Доростол с изразителна победа

Доростол надви Фратрия II (Варна) с 4:1 в Силистра. Срещата е от петия кръг на Североизточната Трета лига. Противно на крайния резултат, гостите започнаха по-добре. Никола Тотев материализира предимството им, десетина минути след началото. След гола му, младите футболисти от Варна се прибраха в половината си.

Съперникът зареди атаки и логичното се случи – Николай Николов изравни в 19-ата минута. В 28-ата пък съдията отсъди дузпа и капитана Георги Димитров направи обрата факт – 2:1. Момчетата от Фратрия реагираха, устремявайки се в атака, но всичко пропиляха пред противниковата врата. Амбицирано влязоха и във второто полувреме. В средата му обаче Иван Великов ги попари с нов гол. Всичко приключи десетина минути преди края, когато влезлия като резерва Сонер Хюсеин вкара четвъртото попадение. После той уцели и гредата.