Оборище се върна към победите

Оборище (Панагюрище) спечели вкъщи с 4:2 срещу ЦСКА 1948 III (София). Срещата е от осмия кръг на Югозападната Трета лига. Още доста голови положения пропиляха футболистите на Борислав Кьосев пред вратата на столичани. Георги Бачев пък беше отстранен с червен картон от скамейката на гостите за реплика към съдията през първото полувреме. Васил Димитров откри за армейците, четвърт час след началото.

Стефан Стефанов възстанови равенството в 40-ата минута. Скоро след почивката Денис Гиведжов отново вкара за гостите. В 69-ата минута Стефанов пак заличи пасива. Малко след това, влезлия като резерва Димитър Панталеев направи обрата факт. В 87-ата минута Георги Анев фиксира окончателното 4:2.