Гледайте на живо всички мачове и голове в Шампионската лига тук!

Ботев (Ихтиман) обърна Гранит накрая

Ботев (Ихтиман) спечели гостуването си на Гранит (Владая) с 3:2. Срещата е от седмия кръг на Югозападната Трета лига. Отлично начало за домакините с гола на Люцкан Люцканов в 1-ата минута. В последната преди почивката, Мартин Тодоров удвои. Със започване на втората част, гостите се вдигнаха на щурм.

Създадоха доста положения и направиха много пропуски. Три пъти обаче улучиха целта. Мартин Колев реализира за 2:1 в 60-ата минута. Десетина по-късно Василийе Милованович изравни. В 85-ата минута, съдията вдигна червени картони на по един играч от двата отбора за спречкване. Изтичаше 96-ата минута, когато Йоан Гаврилов вкара победни гол – 2:3.