Добри новини за Монтана

Нападателят на Монтана Филип Ежике успокои треньорския щаб, след като се включи в днешната тренировка наравно със своите съотборници. Голмайсторът на монтаци остана резерва при домакинската победа с 1:0 над Спортист (Своге) в неделя заради простудно заболяване. Старши треньорът Танчо Калпаков го пусна през второто полувреме и в 51-та мин. 22-годишният нигериец отбеляза победния гол, но десетина минути по-късно получи някаква контузия и бе заменен от Галин Минков.

Индивидуално пък продължава да се готви Владислав Цеков-Каската. 24-годишният нападател е с разтежжение на лявото бедро и освен мача със Спортист почти сигурно ще пропусне и гостуването на новака във Втора лига Фратртия в събота.