Танчо Калпаков: Не беше от добрите ни мачове

Снощи в Монтана, едноименния тим победи Спортист (Своге) с 1:0. Срещата е от седмия кръг на Втора лига.

Монтана схруска "шоколадите"

„Спечелихме, но не беше от добрите ни мачове. Не го започнахме според очакванията ми. Играта се водеше в центъра на терена. Едва към края на първото полувреме вдигнахме оборотите. Не вкарахме гол обаче.

Започнахме свежи втората част. Проблемът беше, че в отсъствието на двамата ни централни нападатели не можехме да реализираме. Поех риск с пускането в игра на невъзстановения Филип Еджике. Именно той вкара за победата. Видя се, че му е тежко в тези 10-12 минути на терена и за това го извадих от игра. До края имахме още една, две ситуации пред вратата на противника. Същевременно парирахме опитите му да изравни резултата“, коментира пред Sportal.bg треньора на Монтана Танчо Калпаков.