Гледайте на живо всички мачове и голове в Шампионската лига тук!

Локо (Мездра) громи в мач с два червени картона

Локомотив (Мездра) надигра у дома Ювентус (Малчика) с 5:1. Срещата е от първия кръг на Северозападната Трета лига. Капитанът в този мач Васил Калоянов даде тон за успеха с попадение в 9-ата минута.

В 35-ата, Сергей Георгиев насочи топката с глава, играча на гостите Владислав Христов я спря с ръка, съдията го отстрани с червен картон, а Георгиев вкара дузпата. Той се възползва от пас на Иван Аспарухов и в 56-ата минута се разписа за втори път. Ивайло Дудушки реализира четвъртото попадение в 64-ата минута. В 76-ата Аспарухов удари без топка съперникът и също получи червен картон. Секунди след това Мартин Милков вкара почетния гол за Ювентус. Сергей Георгиев подаде и Ваньо Иванов фиксира окончателното 5:1 в 85-ата минута.