ЦСКА 1948 II спечели първа точка през новия сезон след равенство с Беласица

ЦСКА 1948 II спечели първа точка през новия сезон, след като завърши 1:1 като домакин срещу Беласица в двубой от шестия кръг на Втора лига. Двата тима размениха по едно попадение през двете полувремена и в крайна сметка си поделиха по една точка.

Изиграха се още два мача от шестия кръг във Втора лига

Гостите успяха да открият още в 11-ата минута. Тогава Таонса Аксел отне от защитник на домакините и остана очи в очи с Алекс Божев. Вместо да завършва сам обаче футболистът на Беласица подаде надясно към Аспарух Смилков, който на празна врата не сбърка и вкара.

Домакините все пак успяха да отговорят и вкараха попадение в 75-ата минута. Тогава Марто Бойчев се разписа след хубав удар от далечна дистанция.

ЦСКА 1948 II продължава да заема последното място със само една точка след шест кръга. Беласица от своя страна все още е неубедителен като гост, но се изкачва до петата позиция с 10 пункта.