Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Фратрия взе морското дерби с Несебър

Новакът Фратрия записа нова победа във Втора лига. Варненци победиха друг новак - Несебър, в двубой от шестия кръг на първенството. Единствения гол в морското дерби отбеляза Денислав Ангелов в 35-ата минута.

След тази победа Фратрия събира в актива си 8 точки и към момента се намира в средата на класирането. За Несебър пък това беше четвърта загуба в последните 5 мача и към момента отборът е с 6 точки.

Следващата седмица Фратрия гостува на Лудогорец II, а Несебър приема дубъла на ЦСКА - София.