ЦСКА - София II и Спартак (Плевен) не успяха да се победят в Драгалевци

ЦСКА - София II и Спартак (Плевен) не успяха да се победят и завършиха 0:0 в двубой от шестия кръг на Втора лига. Двата тима изиграха борбен мач, без много интересни положения.

Двубоят започна по-активно за домакините, които обаче не оказваха сериозен натиск. Първият точен удар дойде в 27-ата минута на сметката на Спартак. Тогава Върбанов засече с глава центриране от корнер, но не успя да затрудни вратаря на “червените”.

В 35-ата минута Юлиан Гилов от тима на домакините получи топката на десния фланг, нахлу фронтално срещу вратата и стреля мощно, но ударът му премина встрани от гредата.

В 58-ата минута дойде и най-опасното положения за ЦСКА - София II. Тогава Радослав Живков засече с левия крак центриране, но кълбото излезе в аут, преминавайки на сантиметри от страничния стълб. 7 минути преди края на срещата Чатов получи топката на границата на наказателното поле, отправи удар, но отново неточно.

В самия край на двубоя Спартак можеше да грабне победата, след като Юга не успя да се справи с Антонов, който остана очи в очи с Орлинов. Вратарят на домакините обаче скъси добре ъгъла и успя да улови топката.

Така ЦСКА - София II събра в актива си 4 точки, но все още се намира в опасната зона. Спартак от своя страна е в серия от четири поредни равенства и към момента има 7 пункта.