Гледайте на живо всички мачове и голове в Шампионската лига тук!

Несебър пречупи Спортист (Своге) за втори успех през сезона

Несебър постигна втора победа от началото на сезона във Втора лига. "Небесносините" се наложиха над Спортист (Своге) у дома с 2:1 в двубой от петия кръг на първенството.

Момчетата на Николай Жечев поведоха чрез Никола Гелин още в 9-ата минута. "Шоколадите" възстановиха равенството 10 минути след началото на втората част, когато Клифорд Ярен се разписа от дузпа, но радостта им беше кратка, тъй като 120 секунди след това Пламен Димов отново изведе своя тим напред в резултата.

Резултати и голмайстори във Втора лига

По този начин Несебър прекъсна негативната си серия от три поредни шампионатни загуби и вече има в актива си 6 точки. Спортист пък има 4 пункта след изиграването на 5 срещи.