Силно второ полувреме донесе три точки на ЦСКА 1948 в Пловдив - отзивите от "Лаута"

Свиленград подчини Карнобат

В Свиленград, едноименния тим спечели с 3:2 срещу отбора на Карнобат. Срещата е от третия кръг на Югоизточната Трета лига. Още от самото начало домакините тръгнаха в атака. Христо Христов веднага откри резултата. След 20 минути Юли Шекеров удвои аванса им. Очакванията за изразителна победа обаче се изпепелиха в края на полувремето, когато играч на Свиленград си вкара автогол. В 60-ата минута пък Ненко Петров изравни резултата. В крайна сметка капитана Емилиян Зотев осигури успеха с попадение от дузпа в 73-ата минута.