Григор Димитров застава пред медиите преди супершоуто срещу Новак Джокович в София

ЦСКА - София с четири тренировки до мача със Славия

ЦСКА - София обяви програмата си до събота (17 август), когато е столичният сблъсък със Славия. Двата отбора се изправят един срещу друг от 19:00 ч. в двубой от четвъртия кръг на efbet Лига

Томислав Стипич е пуснал футболистите си в почивка днес, но от утре "червените" подновяват тренировки. Единствено заниманието във вторник ще бъде открито за медии. В петък от 15:00 ч. хърватският треньор ще даде пресконференция, която ще се състои в зала "Родина", национален стадион "Васил Левски".

Днес официално заличиха “ПФК ЦСКА” АД (ето какви са нагласите за името ЦСКА на ЦСКА - София и ЦСКА 1948)

ЦСКА - София търси завръщане на победния път, след като в последния си мач загуби катастрофално от Спартак във Варна с 0:3. Преди това столичани победиха Хебър, а на старта на новия сезон в елита допуснаха минимално поражение при гостуването си в Разград.