Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Захари Сираков: Победихме един от фаворитите, здраво сме стъпили на земята

Снощи втория отбор на Лудогорец (Разград) постигна изразителна победа – 4:1 над гостуващия му Дунав (Русе) и с пълен точков актив, оглави еднолично класирането. Срещата е от третия кръг на Втора лига.

Лудогорец II продължава без грешка след успех над Дунав

„Победихме един от фаворитите в първенството. Бяхме го разучили добре. Много съм доволен от представянето на футболистите ни. Справиха се перфектно, особено през първото полувреме бяха супер. След почивката приехме играта и заложихме на контраатаки. Радвам се, че вече трети пореден мач, създаваме доста голови положения и вкарваме. Положително е също и, че сме допуснали да ни вкарат само два гола, при това от статични положение – по един от фаул с рикошет и корнер. Работим да се подобряваме в тази посока.

Футболистите ни обаче са все още в юношеска възраст и им е доста трудно срещу физически здрави мъже в единоборствата и статичните положения. Успешното начало в първенството не ни влияе отрицателно. Здраво сме стъпили на земята. Подготвяме се максимално сериозно за всеки мач поотделно. Даваме шанс на млади футболисти. Последният пример е Филип Гигов (роден през 2007 година), който дебютира с гол срещу Дунав“, коментира пред Sportal.bg Захари Сираков, старши треньор на разградчани.