Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Лудогорец II продължава без грешка след успех над Дунав

Лудогорец II постигна трета поредна победа от началото на сезона във Втора лига, след като се наложи с 4:1 над Дунав (Русе) в двубой от третия кръг на надпреварата. Така “орлите” са с пълен актив от точки и са първи в класирането.

Иначе те си бяха свършили работата още през първото полувреме, когато Александър Маринов (11’) и Хюсеин Кельовлуев (35’) реализираха, а Радослав Апостолов си вкара автогол (16’). През втората част Филип Гигов вкара още едно попадение (64’), а Преслав Петров (80’) вкара символичен гол за гостите.

В следващия кръг Лудогорец II гостува на ФК Ловеч, а Дунав приема Монтана.