Гледайте на живо всички мачове и голове в Шампионската лига тук!

Голово шоу в Ботевград! Балкан победи ЦСКА 1948 III

Балкан (Ботевград) надви у дома ЦСКА 1948 III (София) с 4:3. Срещата е от първия кръг на Югозападната Трета лига. Гостите играха близо час с намален състав. Емил Ангелов даде преднина на домакините с попадение в 8-ата минута. В 28-ата Николай Миков удвои. Десетина минута по-късно играч на армейците спря с нарушение откъсващ се противник и рефера го отстрани с червен картон. Миков направи резултата класически, 120 секунди след почивката. Слави Зарков реализира едно попадение – 3:1 в 60-ата минута. Емил Ангелов върна интригата с автогол в 78-ата минута. В 83-ата обаче съотборника му Майкъл Георгиев покачи на 4:2. Адриан Тодоров фиксира окончателното 4:3 в 88-ата минута.