Академик (Свищов) спечели във Варна, треньорът му бесен

Академик (Свищов) победи като гост втория отбор на Черно море (Варна) с 2:1 в приятелска среща. Въпреки успеха, треньора на „студентите“ Георги Онов беше много ядосан след последния съдийски сигнал. Стана интересен двубой с още положения за гол, като домакините трябва да съжаляват, че не достигнаха поне до равенство. Състезателят им Петър Иванов уцели гредата на Академик, половин час след началото. Кристиян Иванов даде преднина на свищовския тим в края на първото полувреме. Васил Касабов изравни в 75-ата минута. Пак Кристиян Иванов вкара победното попадение накрая.