Гигант и ЦСКА 1948 III вкараха шест гола, победител няма

3:3 приключи приятелска среща между Гигант (Съединение) и ЦСКА 1948 III (София). Стана интересен, динамичен мач, в който съперниците заложиха на атакуващия футбол. Здравко Жилов даде преднина на Гигант с попаденията си в 12-а и 20-ата минута. Десетина по-късно, Севи Идриз намали – 2:1. В края на първата част, Християн Казаков реализира третия гол за селекцията на Манол Георгиев. Той и Аурел Мусай уцелиха по веднъж гредите. Веднага след почивката Идриз се разписа за втори път. Георгиев Георгиев оформи хикса в 52-ата минута. В оставащото време съперниците създадоха по още три положения за гол.