Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

ФК Ямбол с минимален успех

Едноименният тим на Ямбол спечели с 1:0 срещу Нефтохимик (Бургас) в приятелска среща, играна в с.Кабиле. Алтин Клайки реализира единственото попадение в 11-ата минута. Получи се динамично първо полувреме. В него за ямболския тим играха футболистите, които досега по-рядко попадаха в основната единадесетгорка. Те контролираха събитията на терена и пропуснаха да вкарат още голове. След почивката, Красимир Мечев пусна в игра титулярите. Горещото време обаче бързо сломи устрема им.