Струмска слава удари дубъла на ЦСКА - София

Струмска слава се наложи над ЦСКА - София II с 3:1 в приятелска среща, която се изигра в Банско. Още през първата част Борислав Николов даде аванс на радомирци, но "червените" изравниха резултата минути по-късно чрез попадение на Павел Жабов.

Малко след това Славата получи 11-метров наказателен удар, който бе реализиран от Стелиън Георгиев. През второто полувреме имаше само един гол, който бе дело на Мартин Стоилов, който сложи край на надеждите на футболистите на Владимир Мачев.

След днешната победа момчетата на Владимир Димитров се прибират от 10-дневния си лагер в Боровец и ще продължат подготовката си в Радомир, където ще изиграят последната си контролна среща срещу Рилски спортист.