Черноморец (Бургас) разгроми Карнобат пред погледа на Херо

Черноморец (Бургас) победи Карнобат с 5:0 в контролна среща, която е част от предсезонната подготовка на двата отбора. Двубоят се игра на стадион "Иван Притъргов" в Долно Езерово.

"Акулите" поведоха още в 11-ата минута след попадение на Даниел Иванов. 10 по-късно се разписа и Стоян Кижев. Третия гол през първата част отбеляза Антон Атанасов.

Вратар се раздели с Черноморец

През второто полувреме Емануил Манев и Живко Петков също записаха имената си сред голмайсторите, за да оформят крайния резултат - 5:0. Момчетата на Ангел Стойков изпуснаха поне още пет чисти положения в мача.

Срещата бе изгледана от президента на Черноморец – д-р Спасимир Иванов. На стадиона беше и най-успешният бургаски треньор Димитър Димитров-Херо.