Талант на Ливърпул блесна с два гола за Северна Ирландия

Младият защитник на Ливърпул Конър Брадли беше в основата на победата на Северна Ирландия над Андора в контрола, играна в Мурсия. Северноирландците се наложиха с 2:0, а Брадли отбеляза и два гола.

Брадли, който откри голова си сметка за националния тим при успеха с 1:0 над Шотландия през март, постоянно се включваше в атаките на "зелено-бялата армия". В 16-ата минута той засече ниско центриране на Калъм Маршал и откри резултата, а в 22-ата се възползва от пас на Джамал Люис и с глава простреля стража на Андора Икер Алварес.

След почивката срещата се игра в доста по-ниско темпо. Направените смени нарушиха баланса в състава на Джон О'Шей и нови голове не паднаха.

За Северна Ирландия това беше последна проверка преди старта на Лигата на нациите през септември. Отборът на Майкъл О'Нийл е в една група с България, Беларус и Люксембург.