Дубълът на Спартак (Варна) приключи сезона с категорична победа в Русе

Спартак II (Варна) завърши първенството с 3:0 като гост на Дунав II (Русе). Срещата е от последния 30-и кръг на Североизточната Трета лига. Селекцията на Иван Цветанов заработи трите точки през първото полувреме, когато надигра противника. Александър Александров откри резултата, четвърт час след началото.

След още толкова време, Цветослав Маринов удвои. Никола Владев фиксира класическия успех с попадение в 40-ата минута. Силният дъжд не позволи футбол след почивката. Домакините имаха шанс да реализират почетно попадение, но не се възползваха.