Юношите на ЦСКА - София до 14 години сразиха Левски насред "Герена"

ЦСКА - София набор 2010 (U14) победи Левски с категоричното 3:1 в последен двубой от първенството на БФС, при деца "Б", група 1. Възпитаниците на треньора Мартин Митов успяха да надвият своя съперник с мъжка игра, страхотна тактическа дисциплина и характер и заслужено стигнаха до успеха. Мачът се игра на изкуственото игрище на стадион "Георги Аспарухов" и стартира в 09:00 часа.

Точни за "червените" бяха Марк Илков (13'), Красимир Янакиев (65') и Борислав Иванов (77').

Двубоят започна с натиск на "сините", които имаха няколко добри положения до 10-ата минута на мача, но след страхотна контраатака и комбинация в наказателното поле ЦСКА - Софяи поведе в резултата, а голмайстор бе капитанът Марк Илков.

Малко след това Левски успя да изравни. До края на полувремето играта бе равностойна и двата отбора имаха по няколко добри ситуации, но в крайна сметка се оттеглиха на почивката при равенство 1:1.

След почивката ЦСКА - София излезе по-мотивиран и успя да отбележи още едно попадение. Красимир Янакиев се разписа директно от корнер и изведе "червените" напред в резултата за втори път.

Домакините останаха с човек по-малко 15 минути преди последния съдийски сигнал. Момчетата на Мартин Митов се възползваха от численото си предимство и успяха да отбележат и трето попадение, с което окончателно да сложат край на интригата в мача. Точен бе Борислав Иванов в заключителните минути на срещата за крайното 3:1 в полза на ЦСКА - София.

Снимка: cska.bg

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!