"Контра": Франция или Англия разочарова повече в груповата фаза и докъде може да стигне Австрия?

Балъков: Нека тази победа е за собственика и феновете

Старши треньорът на Локомотив (Сф) Красимир Балъков даде мнението си след спасителната победа на своя тим над Берое. "Железничарите" се наложиха с 3:0 и си гарантираха участието в efbet Лига и през следващия сезон.

Локомотив (Сф) успя! "Железничарите" разбиха вял Берое и си гарантираха спасението

"Дойдоха положения и в най-подходящото време падна първият гол, а след това в много правилно време дойде и вторият. За наш късмет момчетата разбраха какво може да стане и се вложиха по най-добрия начин през второто полувреме, като след това дойде и третият гол.

Искам да похваля всички в този клуб, като започна от собственика, който живее с този отбор от дълги години. Тази победа нека е за него и за феновете. Защото ако този клуб трябва да се развива за в бъдеще, а той е един традиционен клуб, трябва да има едно обединение. Свалям шапка на момчетата, защото за толкова кратко време те бяха всеотдайни и с желание работеха. Това означава, че тези футболисти са с качества.

Ще си починем, трябваше утре да тренираме, няма да тренирам, давам им почивка на момчетата. Последният мач ще си го играем, както всички други мачове", заяви Балъков.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!