Митов: Надхитрихме ги, това ни беше целта в този мач

Старши треньорът на Септември (София) Николай Митов говори след важния успех с 2:0 над Монтана в мач от 33-ия кръг на Втора професионална лига.

Септември докосва efbet Лига след успех в Монтана

"Надхитрихме ги, това ни беше целта в този мач, знаех, че ще имаме пространствата да вкараме голове. Монтана игра добре. Имахме и късмет. Искам да поздравя играчите за тактическата дисциплина и вложения труд днес. Така се постигат победи.

Искам специално да поздравя Кубрат и Боби Маринов. Тези момчета са отишли от 6 часа на матура до 12 часа и дойдоха 30 минути преди мача и изиграха едно полувреме. Поздравявам ги.

Това е нашата професия, бил си в друг отбор, отиваш, играеш, познавам ги добре. Монтана играе добре и има стабилна основа", заяви Митов.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!