Балкан (Ботевград) разгроми Сливнишки герой

Балкан записа категоричен успех с 5:1 над Сливнишки герой в среща от 35-ия кръг на Югозападната Трета лига. По този начин ботевградчани прекъснаха серията си от 13 поредни мача без победа.

Домакините бяха по-добрият отбор и съвсем заслужено спечелиха трите точки. Павел Петков откри резултата на стадион "Христо Ботев" от дузпа в 25-ата минута, а в самия край на първото полувреме Марио Войнов удвои преднината на своя тим.

Резултати и класиране след 35-ия кръг на Югозападната Трета лига

Два бързи гола на Николай Миков в 63-тата и 68-мата минута направиха резултата още по-изразителен. Гостите върнаха едно попадение чрез Росен Виденов (86'), но в края на редовното време Емил Колев също се разписа за Балкан и оформи крайното 5:1.

С успеха отборът от Ботевград се изкачи до шестото място, докато Сливнишки герой е една позиция по-напред в класирането.