Асен Митков ще е готов за гостуването на “Лаута”

Халфът на Левски Асен Митков бе замене в края на домакинството на Черно море. Младежкият национал се завърна на терена след продължително лечение на контузия, а в 77-ата минута усети проблеми и от медицинския щаб веднага предпочетоха да го извадят от игра.

Ситуацията с полузащитника обаче не е тревожна и той ще бъде на линия за гостуването на Локомотив (Пловдив). Мачът на “Лаута” е в събота от 20:15 часа. Преди него двата отбора имат еднакъв актив, но “сините” са четвърти заради по-добри показатели в преките мачове от редовния дял. Ако Лудогорец спечели Купата на България, четвъртата позиция ще праща на бараж за Лигата на конференциите.

“След близо два месеца отново на терена с фланелката в синьо! Всеки, който обича футбола, знае какво е играта да ти липсва. Хубаво е да се върнеш обратно”, написа Митков в социалните мрежи.

“Сините” започват от днес подготовка за сблъсъка с “черно-белите”. Тренировката е насрочена за 11:00 часа на “Георги Аспарухов”.

“Тема Спорт

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!