Левски попадна в много тежка група за Шампионската лига

Шампионът на България по EAFC 24 Георги "jorjewin" Георгиев научи своите съперници по време на груповата фаза в Шампионската лига. Играчът на Левски попадна в група D, където са още отборите на Фенербахче (isopowerr), Аякс (PHzin), Ювентус (Danipitbull) и Байер Леверкузен (marc_ldw23).

Левски на “jorjewin” спечели електронното първенство по футбол eFirst League 2023/24

Георги Георгиев стигна до един от най-престижните турнири, след като спечели шампионската титла на България, побеждавайки с 3:0 Иван "DrLazarov" Лазаров, който защитаваше цветовете на Ботев (Враца).

Днес българският геймър замина за Лондон. В събота той ще изиграе всичките си мачове, като ще се опита да си спечели място за елиминационната фаза, която е седмица по-късно отново в Англия.