Мартин Кръстев: Убеден съм, че Спортист ще запази мястото си във Втора лига

Офанзивният футболист на Спортист (Своге) Мартин Кръстев е сигурен, че отборът ще запази мястото си във Втора лига. "Шоколадите" стигнаха до много ценна победа срещу Марек с 3:1, а 21-годишното крило отбеляза втория гол във вратата на дупничани.

"Първото полувреме създадохме много шансове, които не успяхме да реализираме. На почивката всички бяхме сплотени и си вярвахме, че ще вземем този мач. Натиснахме, не наведохме глави. Хъсът и амбицията на отбора - това е всичко.

Спортист (Своге) обърна Марек за 60 секунди и направи важна крачка към спасението

В отбора има уникален колектив и всеки вярва в партньора до себе си. Вярвахме и все още вярваме, че ще се спасим. Въпросът е да търсиш още и още и ето го крайния резултат.

Няма да си вирнем главите, че сме постигнали нещо. Имаме още 3 мача, които задължително трябва да спечелим.

Борислав Стойчев: Момчетата повярваха в себе си

Борислав Стойчев успя да сплоти колектива и вкара спокойствие в отбора. Кара футболистите си да играят без напрежение. Убеден съм, че Спортист ще запази мястото си във Втора лига", каза Кръстев.