Очаквайте: На живо от "Герена" с последни новини за Левски

Мирослава Минчева седма във финала на 25 м пистолет на Световната купа в Рио и остана без квота за Париж 2024

Мирослава Минчева завърши седма във финала на 25 метра пистолет на Световната купа по спортна стрелба в Рио де Жанейро. Българската състезателка записа 13 точки във финала и не успя да заеме по-предно място, което да й донесе квота за Олимпиадата в Париж.

Двете олимпийски квоти в тази дисциплина отидоха за германката Йозефин Едер, която спечели финала, както и за останалата на трето място унгарка Вероника Майор. Втора завърши французойката Камий Йеджейевски, която вече имаше осигурено участие в Париж.

България има две олимпийски квоти в спортната стрелба на Антоанета Костадинова и Кирил Киров.