Цолов завърши втората сутрешна сесия на 17-о място

Българският пилот във Формула 3 Никола Цолов завърши на 17-ото място сутрешната сесия от втория ден от тестовете на пистата “Барселона-Каталуня”. Най-бърз беше Мари Боя, който постигна време 1:26.646 минути, а българинът остана на 0,914 секунди.

Само четирима пилоти успяха днес предобед да слязат под 1:27 минути в бързите си обиколки: Боя, Фодрнароли, Браунинг и Гьоте, като четиримата се събраха в 0,262 секунди.

Никола Цолов завърши първия ден от тестовете 26-и

Вчера Цолов завърши на 20-о място в общото класиране за деня, а този тест е много важен за работата на пилотите с автомобилите и гумите, тъй като изпитанията във Формула 3 са много ограничени, а в състезателните уикенд пилотите имат само по една свободна тренировка.