Саяна подчини Асеновец, Живко Желев недоволен

Саяна (Хасково) спечели у дома с 1:0 срещу Асеновец (Асеновград). Срещата е от 29-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Домакините започнаха по-добре и в началните десетина минути създадоха няколко голови ситуации. В 19-ата минута съдията им даде дузпа, но асеновградския страж спаси удара на Стоян Иванов. След центриране на Красимир Илиев от страничната линия, Ахмед Осман насочи топката в напречната греда, кълбото се върна и Надим Ангелов го вкара в мрежата за 1:0 в 38-ата минута. След почивката Васил Колев тресна гредата на гостите. Те пък проведоха няколко контраатаки. Накрая създадоха суматоха и изравняването висеше на косъм.

След последния съдийски сигнал треньора на Саяна Живко Желев коментира пред Sportal.bg:

„Поздравявам отбора на Асеновец, защото се опитваше да играе футбол. Днес Саяна изигра най-слабия си мач от началото на настоящия сезон. За нас обаче победата беше най-важна“.