Шенсой към феновете на Вихрен: Догодина ще атакуваме Втора лига

Наставникът на Вихрен (Сандански) Наджи Шенсой беше много щастлив след спечелената Купата на АФЛ във финала на Югозапад. Вихрен надви след дузпи тима на Витоша (Бистрица).

23 Витоша (Бистрица) 1:1 Вихрен (Сандански)

"Преди една седмица ни победиха за първенството с 1:2. Имат добър треньор и хубав отбор. Неслучайно стигнаха до финала. Срещу Банско играхме отлично първо полувреме. Днес първото полувреме беше по-топло. Средната възраст на отбора ни е по-висока и нямаме млади футболисти, с които да подмладим състава и да стане по-динамичен мач. Започнахме плахо второто полувреме. Не трябваше да правим грешка при статичното положение и допуснахме гол. Опитен отбор сме. Направих по-офанзивна смяна, за да променим нещо. Победата си е победа. Боби Смилянски ще стане национален вратар. Трябва ми задължително един качествен треньор на вратарите и скоро ще имаме много добър вратар на дузпи. Искаме да продължим напред. Целта ни беше да влезем в Б група. От сега правим селекция да изградим отбор, с който да постигнем целта си".

"Имаме контузени футболисти като Морадов, който не можеше да ни помогне. Трябваше ни Костов в нападение, но и на него не можехме да разчитаме. Имаме потенциал“.