Ботев (Ихтиман) приземи Кюстендил

Ботев (Ихтиман) прекъсна серия от шест мача без загуба на Кюстендил, надигравайки го на стадиона му с 3:0. Срещата е от 28-ия кръг на Югозападната Трета лига. Селекцията на Валери Свиленов доминираше във всичко. Василийе Милованович откри в 35-ата минута. Той удвои секунди преди почивката. Йоан Маринов направи успеха класически с попадение, четвърт час преди края.

След края на двубоя, Мартин Йорданов, старши треньор на кюстендилци коментира пред Sportal.bg:

„Изиграхме най-слабия си мач откакто водя отбора. Вина за загубата имам и аз. Ботев ни надигра и заслужено спечели“.