Ботев (Ихтиман) се справи с лекота със Септември (Симитли)

Ботев (Ихтиман) победи с категоричното 4:1 у дома Септември (Симитли) в мач от 27-ия кръг на Югозападната Трета лига и продължава безпогрешната си серия през пролетта. Тимът на Валери Свиленов все още няма поражение след подновяването на шампионата.

Домакините откриха резултата с попадение на Григор Долапчиев, а до почивката гостите останаха с десет души след директен червен картон на Тодор Траянов.

През втората част гостите стинаха до изравняването, но след това с голове на Тони Стоичков, Милованович и Мартин Колев с глава домакините сложиха точка на спора и уверено заемат 6-ото място в класирането с актив от 43 точки.