Дублиращите тимове на Спартак и Черно море не си отбелязаха гол

Преди началото на двубоя двете агитки създадоха невероятно настроение с традиционните песни на победата и развети знамена в подкрепа на любимите отбори. Още от самото начало двата отбора се захапаха здраво в средата на терена. През първото полувреме преобладаваше битка за всяка топка и играчите по често грешаха в стремежа си за контрол на терена.

През второто полувреме и двата отбора се опитаха да отбележат гол с мисъл за атака. Даниел Начев се опитваше да внесе ред в средата на терена за домакините. Мартин Милушев от другата страна тормозеше отбраната в синьо, а далечен изстрел на Йорданов от Спартак бе отразен от вратаря на Черно море Славков в 73-ата минута.

В 76-ата минута вратарят на Черно море получи жълт картон за излизане, при което се опита да изчисти топката и препъна играч на Спартак. Последва и протест на играчите на домакините, които настояваха за червен картон. До края отборите играха с мисъл да не загубят срещата. Така мачът на стадион "Спартак" завърши миролюбиво 0:0.