Секирово с ценен успех

Секирово (Раковски) надви гостуващия му Асеновец (Асеновград) с 3:2. Срещата е от 22-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Успехът измъкна селекцията на Николай Домакинов от зоната на изпадащите. На лошия терен се получи се оспорван двуостър мач, с голови положения и пред двете врати. Двубоят започна кошмарно за отбора му. Шабан Осман им вкара гол още в 5-ата минута. Стефан Рабаджийски заличи пасива след половин час.

Осман обаче даде отново преднина на асеновградчани, само 180 секунди след почивката. Домакините не се предадоха. Йосиф Табаков изравни в 67-ата минута. В 81-ата пък Пламен Табаков осигури ценната победа.