Гигант сгази Секирово за минути

Гигант (Съединение) надигра у дома Секирово (Раковски) с 4:1. Срещата е от 21-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Въпреки предимството на домакините, първото полувреме завърши без голове. Със започване на втората част, селекцията на Манол Георгиев нокаутира противника за 7 минути.

В 48-ата Аурел Мусай центрира и Атанас Стамболов даде преднина на Гигант. Той удвои в 52-ата, когато Здравко Жилов стреля, вратаря изби, но Стамболов беше точен с втория удар. В 55-ата минута Георги Коев беше спрян с нарушение и сам реализира дузпата – 3:0. Само след 180 секунди Никола Лалев от гостите и Мусай се сдърпаха и съдията ги отстрани с червени картони. Йордан Маджаров беше изведен по диагонала и реализира почетното попадение за Секирово в 70-ата минута. Почти веднага обаче влезлия като резерва Християн Казаков вкара четвъртия гол за тима от Съединение с шут от границата на наказателното поле. В оставащото време, имаше по две голови положения пред вратите.